У 172 округах пораховано 100% голосів. У 110 із них перемогли кандидати від Слуги народу  
24 липня 2019

Результати виборів по мажоритарним округам, де пораховано 100% голосів:

Слуга народу - 110

Опозиційний блок - 6

Опозиційна платформа - За життя - 4

Єдиний Центр - 1

Свобода - 1

Голос - 3

Європейська Солідарність - 2

Біла Церква Разом - 1

самовисуванці (безпартійні) - 35

самовисуванці-члени партій:

УКРОП - 3

Наш край - 3

Аграрна партія України - 1

Українська народна партія - 1

За конкретні справи - 1

Вінницька область

11 округ - директор, ТОВ "Панчер Солюшнс" Максим Пашковський (Слуга нароуд)

13 округ - народний депутат Петро Юрчишин (самовисуванець)

14 округ -  бізнесменка Ірина Борзова (Слуга народу)

15 округ - виконавчий директор, громадська організація "Життя та розвиток громад" Лариса Білозір (самовисуванка)

16 округ - директор департаменту маркетингу, ТОВ "КОНДИТЕРСЬКИЙ ДІМ "ВАЦАК" Геннадій Вацак (самовисуванець)

17 округ - народний депутат Микола Кучер (самовисуванець, член Української Народної партії)

Волинська область 

19 округ - народний депутат Ігор Гузь (самовисуванець)

20  округ - радник голови Волинської обласної ради Вячеслав Рубльов (Слуга народу)

21 округ - народний депутат Степан Івахів (самовисуванець)

22 округ - голова Волинської обласної ради Ігор Палиця (самовисуванець, член партії УКРОП)

23 округ - народний депутат Ірина Констанкевич (самовисуванець, член партії УКРОП)

Дніпропетровська область

24 округ - директор з корпоративних відносин, ТОВ "ІНТЕРПАЙП УКРАЇНА" Дмитро Кисилевський (Слуга народу)

25 округ - блогер, журналіст, менеджер, ТОВ "Арна" Максим Бужанський (Слуга народу)

26 округ - директор з розвитку, ТДВ "Дніпрокомунтранс" Кирилл Нестеренко (Слуга народу)

27 округ - бізнесмен В'ячеслав Медяник (Слуга народу)

28 округ - бізнесмен Юрій Місягін (Слуга народу)

30 округ - директор благодійної організації Ганна Лічман (Слуга народу)

31 округ - директор з безпеки, ТОВ "Завод бурової техніки "ДСД" Володимир Захарченко (Слуга народу)

32 округ - доцент Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана Олена Криворучкіна (Слуга народу)

33 округ - актор 95 кварталу Юрій Корявченков (Слуга народу)

34 округ - директор, ПП "Громадська журналістика" Дмитро Чорний (Слуга народу)

35 округ - директор, ТОВ "Альфа-Косметикс" Денис Герман (Слуга народу)

36 округ - бізнесмен Роман Каптєлов (Слуга народу)

37 округ - народний депутат Дмитро Шпенов (самовисуванець)

38 округ - депутат Дніпропетровської обласної ради Владислав Бородін (Слуга народу)

39 округ - заступник голови виконавчого апарату Дніпропетровської обласної ради Сергій Северин (Слуга народу)

40 округ - голова наглядової ради, ПрАТ "ПРХ" Олександр Трухін (Слуга народу)

Донецька область

45 округ - директор Авдіївського коксохіму Муса Магомедов (Опозиційний блок)

46 округ - бізнесмен Федір Христенко (ОП - За життя)

47 округ - народний депутат Юрій Солод (ОП - За життя)

48 округ - народний депутат Максим Єфімов (самовисуванець)

50 округ - мер Покровська Руслан Требушкін (Опозиційний блок)

51 округ - пенсіонер Олександр Ковальов (самовисуванець)

57 округ - народний депутат Вадим Новинський (Опозиційний блок)

58 округ - директор з регіонального розвитку, ПрАТ "Маріупольський металургійний комбінат" Сергій Магера (Опозиційний блок)

59 округ - голова Мар'їнської РДА Володимир Мороз (ОП - За життя)

60 округ - народний депутат Дмитро Лубінець (самовисуванець)

Житомирська область

62 округ - майор Ігор Герасименко, Герой України, десантник (Слуга народу)

63 округ - викладач Бердичівського педколеджу Богдан Кицак (Слуга народу)

64 округ - народний депутат Володимир Арешонков (самовисуванець)

67 округ - бізнесмен Сергій Кузьміних (Слуга народу)

Закарпатська область

68 округ - народний депутат Роберт Горват (самовисуванець)

69 округ - народний депутат Віктор Балога (Єдиний центр)

71 округ - народний депутат Валерій Лунченко (самовисуванець)

72 округ - народний депутат Василь Петьовка (самовисуванець)

73 округ - бізнесмен Владіслав Поляк (самовисуванець)

Запорізька область

74 округ - генеральний директор спортивного комплексу, ПАТ "Мотор Січ" Геннадій Касай (Слуга народу)

75 округ - фінансист, громадський діяч Роман Соха (Слуга народу)

76 округ - бізнесмен Євгеній Шевченко (Слуга народу)

77 округ - фотограф Сергій Штепа (Слуга народу)

78 округ - народний депутат Олександр Пономарьов (ОП - За життя)

79 округ - керуюча адвокатським бюро Юлія Яцик (Слуга народу)

80 округ - мер Мелітополя Сергій Мінько (самовисуванець)

81 округ - піар-директор, благодійний фонд "Алкоголь СТОП" Павло Мельник (Слуга народу)

82 округ - юрист, громадський активіст Марина Нікітіна (Слуга народу)

Івано-Франківська область

83 округ - секретар Івано-Франківської міської ради Оксана Савчук (Свобода)

84 округ - приватний нотаріус Ігор Фріс (Слуга народу)

85 округ - заступник голови, споживспілка Івано-Франківської області Едуард Прощук (Слуга народу)

87 округ - мер Надвірної Зіновій Андрійович (Слуга народу)

88 округ - народний депутат Андрій Іванчук (самовисуванець)

89 округ - директор, ПП "Агро-Лідер" Володимир Тимофійчук (Слуга народу)

Київська область

90 округ - директор, ТОВ "Центр залучення інвестицій "БЦ Інвест" Микола Бабенко (Біла Церква Разом)

91 округ - директор, ТОВ "А.В.С." Олег Дунда (Слуга народу)

92 округ - професор Київського національного університету ім. Тараса Шевченка Валерій Колюх (Слуга народу)

93 округ - заступник директора ТОВ "Будівельний комбінат "Прогрес" Анна скороход (Слуга народу)

94 округ - телеведучий Олександр Дубінський (Слуга народу)

97 округ - директор, ПП "ГАЛІД" Микола Галушко (Слуга народу)

Кіровоградська область

99 округ - генеральний директор, ТОВ "Прайм-Тайм" Олександр Дануца (Слуга народу)

101 округ - директор, ТОВ "АДВОКАТСЬКА ГРУПА "ПРЕЦЕДЕНТ" Юрій Кузбит (Слуга народу)

102 округ - народний депутат Олесь Довгий (самовисуванець)

103 округ - бізнесмен-айтішник Олег Воронько (Слуга народу)

Луганська область

105 округ - керівник напряму зі сталого розвитку, ТОВ "ДТЕК ЕНЕРГО" Вікторія Гриб (Опозиційний блок)

106 округ - бізнесмен Олексій Кузнєцов (Слуга народу)

112 округ - радник голови, благодійна організація "Фонд Сергія Шахова" Сергій Вельможний (самовисуванець, член партії Наш край)

114 округ - народний депутат Сергій Шахов (самовисуванець, член партії Наш край)

Львівська область

115 округ - голова, ГО "Кращий Сихів" Наталія Піпа (Голос)

116 округ - народний депутат Микола Княжицький (Європейська солідарність)

117 округ - генеральний директор, АТ "Троттола" Ярослав Рущишин (Голос)

118 округ - заступник директора з економічних питань, ПП "Корбіз" Галина Васильченко (Голос)

119 округ - народний депутат Михайло Бондар (Європейська солідарність)

120 округ - народний депутат Ярослав Дубневич (самовисуванець)

123 округ - народний депутат Тарас Батенко (самовисуванець, член партії УКРОП)

124 округ - бізнесмен Юрій Камельчук (Слуга народу)

126 округ - народний депутат Андрій Кіт (самовисуванець)

Миколаївська область

128 округ - виконавчий директор, ТОВ "Вібо-Транс" Олександр Гайду (Слуга народу)

129 округ - директор, ТОВ "Автомодерн" Ігор Копитін (Слуга народу)

130 округ - директор, ТОВ "Софія-Граніт" ігор Негулевський (Слуга народу)

131 округ - генеральний директор, ТОВ "СмартАгрі" Артем Чорноморов (Слуга народу)

132 округ - головний радник генерального директора, ПрАТ "Санта Україна" Максим Дирдін (Слуга народу)

Одеська область

133 округ - керівник, "Фітнес-центр" Артем Дмитрук (Слуга народу)

134 округ - керівник, ПП "РЕДАКЦІЯ ГАЗЕТИ "ПРИДУНАЙСЬКІ ВІСТІ" Олег Колєв (Слуга народу)

135 округ - комерційний директор, ТОВ "ГРИЛИОН" Олексій Леонов (Слуга народу)

136 округ - бізнесмен Олександр Горенюк (Слуга народу)

137 округ - народний депутат Олексій Гончаренко (самовисуванець)

138 округ - бізнесмен Степан Чернявський (Слуга народу)

140 округ - заступник голови Одеської ОДА Сергій Клебошин (Слуга народу)

142 округ - народний депутат Антон Кіссе (самовисуванець)

143 округ - голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський (самовисуванець)

Полтавська область 

144 округ - бізнесмен Дмитро Нальотов (Слуга народу)

146 округ - народний депутат Юрій Шаповалов (самовисуванець)

147 округ - народний депутат Олег Кулініч (самовисуванець)

149 округ - директор, ТОВ "Полтавабудсервіс плюс" Костянтин Касай (Слуга народу)

150 округ - заступник начальника відділу, ДП "ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ" Олексій Мовчан (Слуга народу)

151 округ - директор, КП "Муніципальна варта" Кременчуцької міської ради Максим Березін (Слуга народу)

Рівненська область

152 округ - голова правління громадської організації Олександр Ковальчук (Слуга народу)

153 округ - головний юрист, ТОВ "ПРОФ ДЕЗ КОНТРОЛЬ ПЛЮС" Роман Іванісов (Слуга народу)

154 округ - бізнесмен Олександр Аліксійчук (Слуга народу)

155 округ - фінансовий директор, ТОВ "МДС-Буд" Віктор М'ялик (самовисуванець)

156 округ - в.о. директора, ДП "Зірненський спиртовий завод" Сергій Литвиненко (Слуга народу)

Сумська область

157 округ - вчитель початкових класів Тетяна Рябуха (Слуга народу)

158 округ - бізнесмен Ігор Васильєв (Слуга народу)

159 округ - народний депутат Андрій Деркач (самовисуванець)

160 округ - народний депутат Ігор Молоток (самовисуванець)

161 округ - директор, ТОВ "Агрохім-Партнер" Максим Гузенко (Слуга народу)

162 округ - викладач, менеджер Микола Задорожній (Слуга народу)

Тернопільська область

163 округ - заступник генерального директора, ПрАТ "Птахофабрика Тернопільська" Андрій Богданець (Слуга народу)

164 округ - бізнесмен Ігор Василів (Слуга народу)

165 округ - директор, ТОВ "Корпорація "Агропродсервіс" Іван Чайківський (самовисуванець, член Аграрної партії)

166 округ - народний депутат Микола Люшняк (самовисуванець)

167 округ - директор компанії Володимир Гевко (Слуга народу)

Харківська область

168 округ - бізнесменка Марія Мезенцева (Слуга народу)

169 округ - бізнесмен Олександр Куницький (Слуга народу)

170 округ - декан факультету, Харківський державний університет харчування та торгівлі Андрій Одарченко (Слуга народу)

171 округ - завідувач сектору, департамент Державної архітектурно-будівельної інспекції Вікторія Кінзбурська (Слуга народу)

172 округ - полковник Юрій Здебський, ветеран АТО (Слуга народу)

173 округ - проректор Харківського національного університету внутрішніх справ Олександр Бакумов (Слуга народу)

174 округ - народний депутат Олександр Фельдман (самовисуванець, член партії Наш край)

175 округ - професор Харківського державного університету харчування та торгівлі Євген Пивоваров (Слуга народу)

176 округ - народний депутат Дмитро Шенцев (Опозиційний блок)

177 округ - директор будівельного підприємства Дмитро Любота (Слуга народу)

178 округ - голова Балакліївської районної ради Олександр Літвінов (Слуга народу)

179 округ - адвокат Олексій Кучер (Слуга народу)

180 округ - директор, ТОВ "Ярко Інвест" Олексій Красов (Слуга народу)

181 округ - заступник міського голови Мерефи Дмитро Микиша (Слуга народу)

Херсонська область

182 округ - директор, ПП "Юридична фірма "Правочин" Павло Павліш (Слуга народу)

183 округ - головний лікар, КЗ "Обласна лікарня відновного лікування" Вікторія Вагнєр (Слуга народу)

184 округ - директор, ТОВ "ЛАНАПОДОВЕ-1", ТОВ "Українська продовольча корпорація", ТОВ "Торговий дім "Продексім" Ігор Полихаєв (самовисуванець)

185 округ - директор з виробництва, ТОВ "Агропроект-Юг" Володимир Іванов (Слуга народу)

186 округ - директор, ПП "ЛК-АГРО" Олексій Ковальов (Слуга народу)

Хмельницька область

187 округ - начальник юридичного відділу, "Національний офіс інтелектуальної власності" Микола Стефанчук (Слуга народу)

188 округ - народний депутат Сергій Лабазюк (самовисуванець)

189 округ - адвокат Олена Копанчук (Слуга народу)

190 округ - заступник голови правління, благодійна організація "Благодійний фонд "КОЛО" Олексій Жмеренецький (Слуга народу)

191 округ - народний депутат Віктор Бондар (самовисуванець)

192 округ - народний депутат Олександ Герега (самовисуванець, член партії За конкретні справи)

193 округ - директор, ТОВ "М-ЕНД-С" Ігор Марчук (Слуга народу)

Черкаська область

194 округ - ректор Східноєвропейського університету економіки і менеджменту Любов Шпак (Слуга народу)

196 округ - директор, ТОВ "Компанія "Статус Групп" Андрій Стріхарський (Слуга народу)

197 округ - бізнесмен Олександр Скічко (Слуга народу)

198 округ - народний депутат Сергій Рудик (самовисуванець)

199 округ - директор, ТОВ "Євроінвестгруп ЛТД"  Сергій Нагорняк (Слуга народу)

200 округ - народний депутат Антон Яценко (самовисуванець)

Чернівецька область

201 округ - вчитель гімназії Олена Лис (Слуга народу)

202 округ - начальник відділу управління цивільного захисту населення Чернівецької ОДА Максим Заремський (Слуга народу)

203 округ - директор Чернівецького обласного центру фізичного здоров’я "Спорт для всіх" Георгій Мазурашу (Слуга народу)

Чернігівська область

205 округ - директор, ТОВ "Ділайс" Олег Семінський (Слуга народу)

208 округ - народний депутат Валерій Давиденко (самовисуванець)

209 округ - генеральний директор, КНП "Чернігівський медичний центр сучасної онкології" Валерій Зуб (Слуга народу)

210 округ - голова, ГО "Громадський рух Сергія Коровченка "ОНОВЛЕННЯ" Сергій Коровченко (самовисуванець)

м. Київ

211 округ - громадський активіст Олександр Юрченко (Слуга народу)

212 округ - заввідділення медичного центру Борис Максим Перебийніс (Слуга народу)

213 округ - хірург-стоматолог Артем Дубнов (Слуга народу)

214 округ - телеведучий Сергій Швець (Слуга народу)

215 округ - голова правління, благодійний фонд "Майдан закордонних справ" Богдан Яременко (Слуга народу)

216 округ - професор Національного університету біоресурсів і природокористування Леся Забуранна (Слуга народу)

217 округ - старший інспектор Центру забезпечення службової діяльності Міністерства оборони Мар'яна Безугла (Слуга народу)

218 округ - бізнесмен Дмитро Гурін (Слуга народу)

219 округ - власник ресторанів та телеведучий Микола Тищенко (Слуга народу)

220 округ - генеральний директор Директорату технічного регулювання в будівництві, Міністерство регіонального розвитку Ганна Бондар (Слуга народу)

221 округ - голова правління, громадська організація "ДІДЖИТАЛ ОСВІТА" Анна Пуртова (Слуга народу)

222 округ - актор та гуморист Роман Грищук (Слуга народу)

223 округ - член наглядової ради, Металургійний завод Дунаферр (Угорщина) Людмила Буймістер (Слуга народу)


 

Аваков розповів, як у Суркова в Парижі здали нерви і він кричав

Умер бывший мэр Москвы Лужков

Майдан разойдется, война остается. Главные итоги Нормандской встречи для Украины

На нормандском саммите предварительно договорились об обмене пленных до 31 декабря, - СМИ

Нормандская четверка не договорилась о выборах в Донбассе в 2020 году - журналист

Украина и Россия в Париже договорились о транзите газа - СМИ

Встреча нормандской четверки возобновится после разговора Зеленского и Путина - ОП

Как Зеленский святотатствовал и богохульствовал, издеваясь над Божьим Пророком Моисеем

Встреча нормандской четверки окончилась. Зеленский и Путин общаются наедине

У Путина заявили, что он пожал руку Зеленскому

 

У чеській лікарні сталася стрілянина, шість загиблих

Зеленский: разведение войск может занять 6-8 лет

За сутки на Донбассе погибли три украинских военных. Они подорвались на неизвестном взрывном устройстве

В Іраку внаслідок нападу невідомих бойовиків на протестувальників загинули 23 людини

В Словакии не менее 7 человек погибли из-за взрыва газа в жилой многоэтажке

Під час стрілянини в столиці Іраку загинули 16 демонстрантів

Вибух у словацькій багатоповерхівці: 5 загиблих, є ризик обвалу

Німеччина відкрила справу проти ГРУшників, які намагалися вбити Скрипаля - ЗМІ

Из-под завалов в Одессе извлекли тело третьей погибшей

Взрыв в Прешове (видео)

 
10-12-2019 - social

У чеській лікарні сталася стрілянина, шість загиблих

10-12-2019 - politics

Аваков розповів, як у Суркова в Парижі здали нерви і він кричав

10-12-2019 - politics

Умер бывший мэр Москвы Лужков

10-12-2019 - politics

Майдан разойдется, война остается. Главные итоги Нормандской встречи для Украины

10-12-2019 - social

Зеленский: разведение войск может занять 6-8 лет

10-12-2019 - social

За сутки на Донбассе погибли три украинских военных. Они подорвались на неизвестном взрывном устройстве

09-12-2019 - politics

На нормандском саммите предварительно договорились об обмене пленных до 31 декабря, - СМИ

09-12-2019 - politics

Нормандская четверка не договорилась о выборах в Донбассе в 2020 году - журналист

09-12-2019 - politics

Украина и Россия в Париже договорились о транзите газа - СМИ

09-12-2019 - politics

Встреча нормандской четверки возобновится после разговора Зеленского и Путина - ОП

09-12-2019 - politics

Как Зеленский святотатствовал и богохульствовал, издеваясь над Божьим Пророком Моисеем

09-12-2019 - politics

Встреча нормандской четверки окончилась. Зеленский и Путин общаются наедине

09-12-2019 - politics

У Путина заявили, что он пожал руку Зеленскому

09-12-2019 - politics

На первом совместном видео Зеленский и Путин не пожали руки

09-12-2019 - politics

Перед началом саммита нормандской четверки Путин сказал Зеленскому не сидеть спиной к прессе

09-12-2019 - politics

Лидеры "нормандской четверки" начали переговоры

09-12-2019 - politics

Брифинг по итогам "нормандской четверки" перенесли на 22.00

09-12-2019 - politics

Встреча Зеленского с Меркель, как и с Макроном, длилась 50 минут

09-12-2019 - politics

В Гонконге полиция обезвредила два взрывных устройства

09-12-2019 - politics

Путин приехал в Елисейский дворец с кортежем из десятков автомобилей и пожарными

09-12-2019 - politics

Зеленский провел переговоры с Макроном

09-12-2019 - politics

Гей, женщина или гладиатор: В каком из своих образов Зеленский собирается победить Путина?

09-12-2019 - politics

Зеленский прибыл на "нормандский" саммит на хэтчебеке вместо авто представителького класса

09-12-2019 - politics

Трамп назвал Украину "каким-то местом", откуда вернулся адвокат Джулиани

09-12-2019 - politics

Дональд Трамп примет Сергея Лаврова в Вашингтоне 10 декабря

09-12-2019 - politics

"Идут переговоры": в Беларуси задумались о военных учениях со странами НАТО

09-12-2019 - politics

Братва и ее крестный резидент

09-12-2019 - politics

Как Зеленский в образе гея высмеивал украинцев

09-12-2019 - politics

Кроме Зеленского в Париж отправилось 13 украинских политиков

09-12-2019 - politics

Мосгорсуд приговорил к колонии бывшего украинского министра Рудьковського

09-12-2019 - politics

СМИ: Лукашенко и Путин разругались, Кремль может в 2020 году сделать ставку на другого кандидата

09-12-2019 - politics

Россию на четыре года отстранили от Чемпионатов мира и Олимпиад

09-12-2019 - politics

"Нормандский саммит". На встречу с Зеленским Путин придет с главами "Газпрома" и Минэнерго, - СМИ

09-12-2019 - politics

Зеленский и Путин встретятся после саммита "четверки"

09-12-2019 - politics

​Порошенко переписал на сына аграрный бизнес

09-12-2019 - politics

Сурков вошел в состав делегации России на "нормандской встрече"

09-12-2019 - politics

"Нормандский саммит". Путин везет для Украины "грузинский сценарий" и не пойдет ни на одну уступку - Коммерсант

09-12-2019 - politics

В субботу на Донбассе погиб боец 72-й бригады имени Черных Запорожцев Дмитрий Темный

08-12-2019 - politics

Митингующие в Минске приняли резолюцию за независимость Беларуси от РФ

08-12-2019 - politics

На Донбассе погиб военный, еще трое получили ранения и травмы

Всі новини

 

Олег Соскін. Проект Міжмор’я: цивілізаційний, християнський та економіко-регіональний виміри, Економічний часопис, №168, 2017 рік

Варшавский Форум Безопасности, Польша 8-9 ноября 2017 г.

Олег Соскін: Східний дивізіон країн Міжмор'я: потенціали і перспективи

 

Олег Соскин: Своим отказом признать ПЦУ Польская Православная Церковь заявила о своем незаконном существовании

Открытые Сен-Готардского тоннеля и сатанинский ритуал

Підбірка матеріалів Олега Соскіна на тему Балто-Чорноморського Альянску за 1992-2017 роки

 

Зеленский внес законопроект об уголовной ответственности "воров в законе"

На одесской трассе из-за гололеда произошло ДТП с 11 автомобилями

В центре Харькова взорвали Toyota, в городе объявлен план "Перехват"

В Киевской области похищенного мужчину избили, пытали паяльником и оставили умирать, но он выжил

 
IT

Найбільший витік з російських спецслужб. Хакери передали ЗМІ дані з серверів ФСБ

Из-за глобального сбоя в интернете падали сайты "Страны", "Слуги народа" и сотни тысяч других

Facebook впервые предоставит суду идентификационные данные пользователей

Росія планує відключити весь інтернет в рамках підготовки до кібервійни - BBC

 
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика