ященників.
Наприкінці листа священник звернувся до кандидата з «проханням припинити використовувати Церкву як майданчик передвиборчої кампанії. Натомість усильно рекомендую перенести його на суспільно-політичний грунт, який є найбільш відповідним для цього».
Про те, що церковна тематика є одним з ключових акцентів публічної активності Олександра Шевченка, свідчить інформаційна і рекламна активність його верифікованої сторінки у Facebook. Якщо проаналізувати рекламний контент на офіційній сторінці Олександра Шевченка у мережі Facebook в лютому, то даними з сервісу Facebook ads analyzer (станом на 15 лютого), з 71 прорекламованого допису – 47 стосувалися візиту кандидата у храми виборчого округу. Практика відвідування храмів і виступів у них з промовами використовувалась до набуття ним суб’єктності у виборчому процесі та продовжується після реєстрації кандидатом у народні депутати України (зареєстрований ЦВК 9 лютого 2021 р).
Інформація про візити кандидата у храми ПЦУ і УГКЦ на регулярній основі висвітлюється через офіційну сторінку у Facebook та активно просувається за допомогою Facebook-реклами.
З проаналізованих відео видно, що під час візитів у храми Олександра Шевченка священнослужителі позитивно відгукуються про політика та дають можливість виступити з промовою перед присутніми.
Від початку січня з такою формою візитів Шевченко відвідав храми міст Надвірна і Яремче, селищ Отинія та Битків, а також сіл Мирне, Гвізд, Пнів, Пасічна, Назавизів, Забережжя, Лісна Тарновиця, Іваниківка, Монастирчани, Волосів, Зелена, Бистриця та Саджавка.
oporaua.org